“Arkadaşlar size bir cumhurbaşkanı adayı gibi soru soruyorlar”

Ekrem İmamoğlu, dün akşam konuk olduğu programda gazeteci Nagehan Alçı'nın İstanbul ve seçimle hiç bir ilgisi olmayan sorularıyla muhatap oldu. Alçı'nın gündem dışı sorularına programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz da dayanamadı.  Yılmaz Alçı'nın sorusu üzerine "Sayın İmamoğlu arkadaşlar size bir cumhurbaşkanı adayı gibi bazı sorular soruyorlar" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün akşam Habertürk ekranların Didem Arslan Yılmaz’ın yönettiği programda gazeteciler Deniz Zeyrek, Mehmet Akif Ersoy ve Nagehan Alçı’nın sorularını yanıtladı. Programa Nagehan Alçı’nın gündemle ve İstanbul seçimleri ile hiç bir ilgisi olmayan soruları damga vurdu.

İmamoğlu, Nagehan Alçı’nın 6-7 Ekim olayları ve Selahattin Demirtaş’ın tutukluluğu ile ilgili bir sorusuna ‘Nahegan hanım bunlar bir programlık konu, gündemle ilgili değil. Ben gazetecilerin özgürce görevlerini yapmalarını isterim. Bu ülkede fikir suçu diye bir şeyin olmamasını isterim. Ben iddia namesini okumuş değilim, neden ceza aldığını takip edebilmiş değilim yani detayını bilmediğim bir konuda benden hüküm istiyorsunuz.” diye yanıt verdi.

Bu sözlerinin ardından araya giren moderatör Didem Arslan Yılmaz ”Sayın İmamoğlu arkadaşlar size bir cumhurbaşkanı adayı gibi bazı sorular soruyorlar’ dedi.

Nagehan Alçı'ya sosyal medyada 'İmamoğlu' tepkisi! İlginizi Çekebilir Nagehan Alçı'ya sosyal medyada 'İmamoğlu' tepkisi! Ekrem İmamoğlu canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı İlginizi Çekebilir Ekrem İmamoğlu canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...