ATM’ye para yükleyen görevlileri gasbettiler

Antalya'da banka ATM’sine para yükleyen güvenlik görevlilerini gasbeden iki şüpheli, yaklaşık 69 bin TL çalarak kayıplara karıştı. Polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, saat 21.00 sıralarında Kepez ilçesi Hüsnü Karakaş Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde bulunan özel bankaya ait ATM'de meydana geldi. İki güvenlik görevlisi özel zırhlı araçla 40 bin TL getirerek 29 bin TL bulunan ATM'ye yüklemek istedi. Para çantalarını alan güvenlik görevlileri ATM'nin arka kapısını açarak para yüklemeye başladı.

FOTO: AA- Antalya'da, kar maskeli iki kişi, bir bankanın ATM'sine para transferi için gelen güvenlik görevlilerini silahla etkisiz hale getirerek yaklaşık 69 bin lirayı alarak kaçtı.

FOTO: AA- Antalya’da, kar maskeli iki kişi, bir bankanın ATM’sine para transferi için gelen güvenlik görevlilerini silahla etkisiz hale getirerek yaklaşık 69 bin lirayı alarak kaçtı.

İddiaya göre bu sırada elinde tabanca bulunan mavi kıyafetli iki kişi ATM’nin yanına gelerek güvenlik görevlilerini tehdit etti. ATM’nin kasasındaki yaklaşık 69 bin lirayı alan soyguncular, silahlarını aldıkları güvenlik görevlilerini içeriye kilitleyerek kaçtı. Şüpheliler karanlıkta izlerini kaybettirirken olayın şokunu atlatan güvenlik görevlileri durumu polis ekiplerine bildirdi.

FOTO: AA

FOTO: AA

Arkadaşı ile anne ve babasını gasbetti İlginizi Çekebilir Arkadaşı ile anne ve babasını gasbetti

İŞTEN ÇIKARILAN PERSONELDEN ŞÜPHELENİLİYOR

Kısa sürede olay yerine çok sayıda polis ve özel harekat ekipleri sevk edildi. ATM çevresinde güvenlik çemberi oluşturan polis, güvenlik görevlisi Ö.K. ve S.D.'nin ifadesini aldı. Olayı anlatan Ö.K. her şeyin bir anda meydana geldiğini ve şüphelilerin kendilerini etkisiz hale getirerek kaçtığını anlattı. Olay yerine gelen banka yetkilisi ise polisten olayla ilgili bilgi aldıktan sonra dün akşam saatlerinde bir personelin işine son verdiklerini ve ondan şüphelendiğini söyledi.

FOTO: İHA

FOTO: İHA

Genç kadına çakmaklı gasp İlginizi Çekebilir Genç kadına çakmaklı gasp

Kentin ana arterleri ile giriş çıkış yapılan önemli noktalarında önlemler alan polis ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.  DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...