Sözcü Plus Giriş

Avcılar’da iş adamına lüks aracında silahlı saldırı

Avcılar’da iş adamı Turgay Çolakoğlu, lüks aracı ile iş yerinden çıktıktan sonra kendisini takip eden motosikletli kişi yada kişiler tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Saldırıda iş adamı aracının camından gelen parçalar ile yaralanırken durumunun iyi olduğu öğrenildi.

19:47 -

Olay, Cihangir Mahallesi Petrol Ofisi Caddesi üzerinde bulunan özel bir üniversitenin önünde gerçekleşti. İddiaya göre, ünlü iş adam Turgay Çolakoğlu iş yerinden çıktıktan sonra bir motosikletli kişi tarafından takip edildi. İş adamı Çolakoğlu, aracı ile giderken şüpheli kişi yada kişiler art arda silah ile araca doğru ateş etti.

İLGİLİ HABERBağcılar'da 2 kafeye silahlı saldırı düzenlendiBağcılar'da 2 kafeye silahlı saldırı düzenlendi

ARACI İLE ÜNİVERSİTENİN BAHÇESİNE GİRDİ

Saldırı da aracın kapılarına ve camına mermi isabet etti. İş adamı Turgay Çolakoğlu ise camın kırılması ile bacağına gelen parçalardan dolayı yaralandı. Saldırı sonrasında iş adamı aracı ile üniversitenin bahçesine girdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Polis ekipleri çevrede geniş çaplı inceleme yaparken, şüpheli kişi ya da kişilerin yakalamak için çalışma başlatıldı. İHA

Son güncelleme: 20:15 01.11.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more