Sözcü Plus Giriş

Bakımevinde çekildiği iddia edilen görüntüler dehşete düşürdü

Kahramanmaraş’ta özel bir bakımevinde kaydedildiği iddia edilen ve yaşlı bir adamın kafasındaki açık yarasında kurtçuklar türediği görülen görüntüler dehşete düşürdü.

20:47 -

İddiaya göre, geçen yıl Dulkadiroğlu ilçesinde özel bakımevinde kalan M.M.’nin kafasındaki açık yarasında kurtçuklar türedi.

İLGİLİ HABEREvde bakım Aralık ayı maaşı hangi illerde yattı? Evde bakım maaşı sorgulama sayfası…Evde bakım Aralık ayı maaşı hangi illerde yattı? Evde bakım maaşı sorgulama sayfası…

Yaşlı adamın geçen yıl çekilen görüntülerin ardından hayatını kaybettiği öğrenildi. Bakımevinde kalan muhtaç yaşlıların aynı yatakta iki kişi yattıkları, kimisini de yer yatağında yatmaya çalıştıkları iddia edildi.

FOTO: İHA

İLGİLİ HABERHastanede tavandan düşen kişi kamerada!Hastanede tavandan düşen kişi kamerada!

“DEDEMİN BANYODA UNUTULDUĞUNU ÖĞRENDİK”

Hasta yakını A.C. ise, bakımevindeki dedesinin yanına bayram ziyareti için gittiğini ve dedesinin banyoda unutulduğunu iddia ederek, “Dedemi bayram gününde ziyarete gitmiştik ve dedemin bakımevinde olmadığını söylediler. Daha sonra dedemin banyoda unutulduğunu öğrendik. Kurumla sorunlar yaşamıştık ve böyle bir hatanın nasıl yapıldığını sormuştuk. Bu ilgisizliklerden dolayı hasta da oluyorlar” ifadelerini kullandı. İHA

Son güncelleme: 00:01 13.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more