Sözcü Plus Giriş

Bayram mesajları ve sözleri 2019: Resimli ve en güzel Ramazan Bayramı mesajları, sözleri

Ramazan Bayramı'nın başlamasıyla birlikte akrabalar, yakınlar ziyaret edilecek, büyüklerin elleri öpülecek. Bu mübarek günde yanlarında olamayacağınız sevdiklerinize bayram mesajları atarak kutlama dileklerinizi iletebilirsiniz. İşte en yeni ve özel resimli bayram mesajları...

16:11 -
Bayram mesajları ve sözleri 2019: Resimli ve en güzel Ramazan Bayramı mesajları, sözleri

Müslüman aleminin heyecanla beklendiği Ramazan Bayramı 4 Haziran sabahı kutlanmaya başlanacak. Bu önemli günü sevdikleriyle paylaşmak isteyenler bayram mesajlarını araştırmaya başladı. Küslerin barıştığı ve insanların birbirlerini hatırladıkları Ramazan Bayramı için en anlamlı, resimli bayram mesajlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2019

İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed komşunuz olsun, günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun…

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Ramazanın sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıkacağı, nefsani duygularımızı bir nebze olsun terbiye etmeye güzel bir vesile olmasını dilerim.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

İLGİLİ HABERResimli bayram mesajları 2019 Resimli bayram mesajları 2019

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela Ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde Ramazan bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım.

Gönüller bir olsun Bu mübarek Ramazan ayında düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun. Tüm müslümanların Ramazan Bayramı mübarek olsun.

Baslangıçlar sonuçların tecelli yeridir… Rahmet ile baslayan Ramazan ayının Kurtuluş ile Tecelli bulması temennilerimle… Hayırlı Bayramlar…

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temmeni ediyorum. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Ramazan Bayramı. Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin. Bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı diliyorum.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah'a gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı Kutlarım…

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınızı Kutlarım

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

İLGİLİ HABERBahçeli'den bayram mesajı: Gönüller alınmalı, dargınlıklar sonlanmalıBahçeli'den bayram mesajı: Gönüller alınmalı, dargınlıklar sonlanmalı İLGİLİ HABERKemal Kılıçdaroğlu'ndan anlamlı bayram mesajı!Kemal Kılıçdaroğlu'ndan anlamlı bayram mesajı! İLGİLİ HABERErdoğan'dan bayram mesajı: Felaket senaryolarının amacı...Erdoğan'dan bayram mesajı: Felaket senaryolarının amacı...

 

Son güncelleme: 18:27 03.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more