Sözcü Plus Giriş

En yeni bayram mesajları ve sözleri: Kurban Bayramımız mübarek olsun! (2019 Kurban Bayramı mesajları)

Bir Kurban Bayramı'na daha eriştik. İnsanların duygu ve düşüncelerindeki kin ve öfkenin rafa kalktığı bu anlamlı günde ziyaretine gidemediğiniz yakınlarınız varsa mesajlarla Kurban bayramını kutlayabilir ve iyi dileklerinizi iletebilirsiniz. Özellikle buluşamadığımız, bir araya gelemediğimiz dostlarımız ve arkadaşlarımızın bayramlarını kutlamak için anlamlı ve duyulmamış mesajlar bularak onlara göndermek isteriz. Kurban Bayramı’nda tüm sevdiklerinizle bir araya gelmeniz, ulaşamadıklarınıza güzel bir mesajla kutlama ve tebriklerinizi iletmeniz için sizlere bayram mesajlarından bir derleme hazırladık.

20:54 -
En yeni bayram mesajları ve sözleri: Kurban Bayramımız mübarek olsun! (2019 Kurban Bayramı mesajları)

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Müminler bir bayrama daha erişebilmenin mutluluğunu yaşıyor. Ailelerin bir araya geldiği, küslüklerin sona erdiği, huzur ve bereketin simgesi haline gelen bu güzel bayram günlerinde siz de sevdiklerinizi bir çift sözle veya mesajla mutlu edebilirsiniz. Sizler için en güzel, farklı, samimi Kurban Bayramı mesajlarını haberimizde derledik.

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Türkiye’nin dört bir yanında Kurban Bayramı kutlanacak, akrabalar, yakınlar ziyaret edilecek. Kurban Bayramı'nda tüm sevdiklerinizle bir araya gelmeniz, ulaşamadıklarınıza güzel bir mesajla kutlama ve tebriklerinizi iletmeniz için sizlere bayram mesajlarından bir derleme hazırladık. Güncel bayram mesajları haberimizde.

Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarımız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah(c.c.), hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder. Bu Kurban bayramında dualarımız Yüce Allah'a. Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

bayram-mesaji-2018

*Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah’a gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Kurban Bayramınızı Kutlarım…

İLGİLİ HABERTeşrik tekbiri nasıl getirilir, kaç defa tekrar edilir, ne zaman biter?Teşrik tekbiri nasıl getirilir, kaç defa tekrar edilir, ne zaman biter?

EN YENİ BAYRAM MESAJLARI

*Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela Ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde Kurban bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlarım.

*Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

*Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar. Kurban Bayramınız Mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

*Mübarek Kurban Bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu Kurban bayramının güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun..

İLGİLİ HABERLiderlerden bayram mesajlarıLiderlerden bayram mesajları

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

Bugünler berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun…

shutterstock_bayram

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabul ve Bayramın Kutlu Olsun…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

İLGİLİ HABERİhlas Suresi hatmi, tövbe ve istiğfar etmek... Kurban bayramı ibadetleri neler?İhlas Suresi hatmi, tövbe ve istiğfar etmek... Kurban bayramı ibadetleri neler?
Son güncelleme: android-time 22:42 10.08.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more