Sözcü Plus Giriş

Bekçilik mülakat yerleri: Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı yeri sorgulama ekranı…

Bekçilik görevi üstlenmek isteyen adayların giriş yapacağı sözlü mülakata ve fiziki yeterlilik sınavı giriş yerleri belli oldu. Adaylar sınav giriş belgesine pa.edu.tr sitesinde ulaşabiliyor. İşte ayrıntılar...

Güncellenme: 14:06, 19/08/2019
Bekçilik mülakat yerleri: Bekçilik fiziki yeterlilik sınavı yeri sorgulama ekranı…

Sokaklarda güvenliği ve asayişi sağlamak için bekçilik sınavlarına katılan adayların merakla beklediği tarihler belli oldu. Bekçilik sınavı mülakat yerleri açıklandı. Peki bekçilik sınavı fiziki yeterlilik sınavı tarihleri ve giriş yerleri nasıl öğrenilecek?

BEKÇİLİK SINAV YERLERİ SORGULAMA

BEKÇİLİK SINAV GİRİŞ YERLERİ

“2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.”.