Boş fabrika binasında kız çocuğuyla çıplak yakalandı!

Adana'da internet üzerinden tanıştığı 14 yaşındaki kız çocuğuyla metruk fabrika binasında çıplak yakalanan O. G. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 14 yaşındaki kız çocuğunu çevre sakinlerinin ihbarı kurtardı. Daha çocuk yaşta olduğu görülen kız çocuğunun buluşma mekanı olarak metruk bir binayı seçmesi 'ne yaptın be kızım' şeklinde tepkilere yol açtı.

Olay, Turan Cemal Beriker Bulvarı’ndaki metruk fabrika binasında meydana geldi. Genç bir erkekle, kız çocuğunun harabe binaya girdiğini gören çevre sakinleri, polise haber verdi. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen ekipler, binanın 2’nci katındaki merdiven boşluğunda genci, kız çocuğuyla birlikte çıplak yakaladı. 14 yaşında olduğu belirlenen E.Ç., ekipler tarafından alınıp, bölgeden uzaklaştırıldı, O. G. ise gözaltına alındı.

resimid_72426081_7242608_16_9_1548053956

İlk ifadesinde, E.Ç. ile internet üzerinden tanıştıklarını, binaya ise konuşmak için girdiklerini öne süren O. G., polis merkezine götürüldü. E.Ç. ise Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen O. G., ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. E.Ç. ise ailesine teslim edildi.

Çağlar ÖZTÜRK/ADANA, (DHA)