Sözcü Plus Giriş

Bursa’da “Narko Timsah” operasyonu

Bursa'da  4 bin polisin sabah 05.30'da başlayan operasyonunda daha önceden belirlenmiş yüzlece eve baskın düzenlendi. Helikopter de havadan operasyona destek verdi. 'Narko Timsah'ın, Bursa tarihinin en yüksek katılımlı operasyonu olduğu bildirildi.

09:10 -

Bursa’da, il genelinde binlerce polisin katılımıyla uyuşturucu operasyonu başlatıldı.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı tüm birimlerin yer aldığı “Narko Timsah” adı verilen operasyon hava destekli sürdürülüyor.Özel Hareket Şube Müdürlüğü ekiplerinin de sokak başlarında zırhlı araçlarla önlem alarak destek verdiği operasyona 4 bin emniyet mensubu katılıyor.Önceden belirlenen adreslere kapılar koçbaşlarıyla kırılıp girilerek arama yapılıyor.

İl Emniyet Müdürü Osman Ak’ın yönettiği operasyonda, narkotik eğitimli köpekler de kullanılıyor.”Narko Timsah”ın, Bursa tarihinin en yüksek katılımlı operasyonu olduğu bildirildi.

İl Emniyet Müdürü Osman Ak “Uyuşturucuyu silip süpüreceğiz” dedi. Emniyet Müdürü Osman Ak, Yıldırım ilçesi Beyazıt Mahallesi Kartal Sokak ile Meydancık Mahallesi’ndeki operasyonlara bizzat katıldı. Operasyonun sadece il merkezinde değil 17 ilçenin tamamında il genelinde gerçekleştirildiği öğrenildi. Operasyonun sonuçlarıyla ilgili detaylı açıklama yapılacağı kaydedildi.

Son güncelleme: android-time 09:33 12.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more