Sözcü Plus Giriş

Bursa’da tekne arıza yaptı! Kayıplar var

Bursa'nın Gemlik ilçesi Kurşunlu bölgesinde, tekneleri arıza yaparak sürüklenen 7 kişi ekipler tarafından kurtarıldı. Tekne arıza yapmadan önce yüzmek için denize atlayan 3 kişi ise kayıp. Sahil Güvenlik, bot ve helikopter ile arama çalışması başlattı.

00:16 -
Bursa’da tekne arıza yaptı! Kayıplar var

Bursa’nın Gemlik ilçesi Kurşunlu Bölgesinde saat 16.00 sıralarında 10 arkadaş, tekneyle denize açıldı. 3 kişi yüzmek için denize girerken, 7 kişi teknede kaldı. Bu sırada tekne arıza yaparak sürüklenmeye başladı.

İLGİLİ HABERKayıp olarak aranıyordu! Bu halde bulunduKayıp olarak aranıyordu! Bu halde bulundu

Bursa’nın Gemlik ilçesi Kurşunlu bölgesinde, tekneleri arıza yaparak sürüklenen ve kurtarılan 7 kişi ile denizde kayıp olan 3 kişinin kimlikleri belli oldu. Tolga Denizligil, Eda Denizligil, Çınar Denizligil, Ela Denizligil, Ebru Şipka, Ela Şipka ve Yiğit Şipka ekipler tarafından kurtarılıp karaya çıkarıldı.

İLGİLİ HABEREndonezya'da yük gemisi alabora oldu: 17 kişi kayıpEndonezya'da yük gemisi alabora oldu: 17 kişi kayıp

Serdar Sincan (44), Nataila Sincan (40) ve Yaman Şipka’yı (49) arama çalışmalarına havanın kararması ve denizin dalgalı olmasından dolayı ara verilirken, sabahın ilk ışıklarında dalgıçlar tarafından arama çalışmalarının da başlayacağı belirtildi.  DHA

Son güncelleme: 06:26 10.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more