Sözcü Plus Giriş

Büyükerşen, neden seçilmesi gerektiğini Halk Arenası’nda açıkladı

Halk Arenası'nda konuşan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Prof. Yılmaz Büyükerşen neden seçilmesi gerektiğini açıkladı. Büyükerşen, "Eskişehirliler, Anadolu'nun kırsal şehrindeki tarım ve hayvancılığının can çekiştiğini görerek 'hiç olmazsa örnek bir şehir yaptın hocam, bir de örnek olacak 1-2 köy yap da hiç olmazsa sizden sonra devam ettirsinler' diye ricada bulundular. Ben onun için aday oldum" dedi.

Sozcu.com.tr
21:22 -

Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu ‘Halk Arenası' uzun bir aradan sonra bu akşam İzmir Karşıyaka’daki Hikmet Şimşek Konser Salonu’ndan sevenleri ile buluştu.

İLGİLİ HABERHasret bitti! Halk Arenası başladıHasret bitti! Halk Arenası başladı

Programın konuğu olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Prof. Yılmaz Büyükerşen neden seçilmesi gerektiğini anlattı. Büyükerşen, “Eskişehirliler çocukluk yıllarımdan beri beni bilirler. Neler yaptıklarımı bilerler. Her taşın altından benim çıktığımı bilirler. En sonunda Anadolu’nun kırsal şehrindeki tarım ve hayvancılığının can çekiştiğini görerek ‘hiç olmazsa örnek bir şehir yaptın hocam, bir de örnek olacak 1-2 köy yap da sizden sonra devam ettirsinler’ diye ricada bulundular. Ben onun için aday oldum” dedi.

Son güncelleme: 21:33 29.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more