Sözcü Plus Giriş

Çanakkale güne depremle başladı! İşte AFAD ve Kandilli rasathanesi son depremler…

Sabah saatlerinde merkez üssü Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi olarak belirlenen bir deprem meydana geldi. AFAD'ın ölçümlerine göre 3.8 büyüklüğünde olan deprem yerin 7.85 kilometre derinliğinde gerçekleşti. Depremi hisseden vatandaşlar son depremlere dair aramalar yapmaya başladı...

08:11 -
Çanakkale güne depremle başladı! İşte AFAD ve Kandilli rasathanesi son depremler…

Deprem kuşağında yer alan ülkemizde sık sık depremler meydana geliyor. Bu sabah Çanakkale 3.8'lik depremle sarsıldı. İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmazken, deprem merkez üssüne yakın olan bölgelerde hissedildi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Deprem hayatımızın bir gerçeği haline gelmiş durumda. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde yaşanan depremlerle birlikte vatandaşlar son depremleri araştırıyor. Yurdun farklı noktalarında gün içinde birçok deprem gerçekleşiyor ancak bunların büyük çoğunluğu hissedilmiyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more