Sözcü Plus Giriş

Ceren Özdemir’in doğum günü: “İyi ki doğdun melek, seni hiçbir zaman unutmayacağız”

Ordu'da hunharca bir cinayet sonucu hayatını kaybeden Ceren Özdemir, öldürülmeseydi bugün 21'inci yaş gününü kutlayacaktı. Ceren Özdemir'in doğum gününde sosyal medyada binlerce takipçi, fotoğraflarının altına yorum yaparak, Ceren'i andı ve doğum gününü kutladı. Ceren'nin yakın arkadaşları ve ailesi ise mezarı başında doğum gününü kutladı. Acılı annenin ağıtları, Ceren'in kabri başındakilerin yüreğini dağladı.

07:53 -
Ceren Özdemir’in doğum günü: “İyi ki doğdun melek, seni hiçbir zaman unutmayacağız”

3 Aralık günü Ordu’da cezaevi firarisi Özgür Arduç (35) tarafından evinin önünde bıçaklanarak hunharca katledilen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi Ceren Özdemir’in bugün doğum günü.

Ceren Özdemir aramızdan koparılmasaydı bugün 21 yaşına girecekti. Foto: DHA

Ceren’in bugün doğum günü olması nedeniyle sosyal medya hesabındaki fotoğraflara binlerce kişi yorum yaptı. Ceren’in doğum gününü kutlayan binlerce kişi, cinayeti lanetleyerek “Seni hiçbir zaman unutmayacağız” mesajı verdi.

Ceren’in bir yakın arkadaşı da “6 Aralık onun doğum günüydü. ‘Doğum günümde beni unutmayın, hediye almayın, kutlayın yeter’ demişti” ifadelerini kullandı.

MEZARI BAŞINDA YÜREK DAĞLAYAN MANZARA

Ceren Özdemir, doğum gününde, Ulubey ilçesi Kumanlar Mahallesi’ndeki kabri başında anıldı. Ceren’in annesi Gülfer, babası Yılmaz ve ablası Gizem Özdemir ile çok sayıda arkadaşı, Ceren Özdemir’in mezarına çiçek bıraktı.

Annenin ağıtları mezar başında toplananların yüreklerini dağladı. Foto: DHA

Anmada gözyaşlarına boğulan anne Gülfer Özdemir, “Yavrum, katil seni mi seçti? Senin yerinde keşke ben olsaydım. Yavrum sen kimseyi kırmazdın, nasıl kıydılar sana? Canım kızım sensiz ben ne yaparım?” diyerek ağıt yaktı. Acılı annenin ağıtı, Ceren’in kabri başındakilerin yüreğini dağladı.


Binlerce kişi sosyal medyada Ceren’in doğum gününü kutladı. İşte sosyal medyadaki o mesajlardan bazıları

Son güncelleme: 11:57 06.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more