Sözcü Plus Giriş

CHP’li Erdursun: Mart’ın sonu bahar

CHP'den Yıldırım belediye başkan adayı Özgür Erdursun Yıldırımlılara seslendi. Erdursun, "Mart'ın sonu bahar, Yıldırım'a bahar gelecek, Yıldırım gülümseyecek" diye konuştu.

16:24 -
CHP’li Erdursun: Mart’ın sonu bahar

CHP’nin Bursa Yıldırım Belediye başkan adayı Özgür Erdursun şunları kaydetti:

“Yıllardır Bursa’da sorunlara çözüm üretmek için, sizlerin sorunlarını çözebilmek için var gücümle çalışıyorum. Çalışmaya devam ediyorum, sosyal güvenlik alanında çalışma hayatında sorunlaranızı bilen bir kardeşiniz olarak bundan sonraki süreçte Yıldırım Belediye başkan adayı olarak karşınızdayım. Sizlerin neler beklediğini biliyorum. Yıldırım’da gençlerin, çocukların, kadınların, yaşlıların huzur içinde yaşayacağı gülümseyeceği bir Yıldırım için geliyoruz. Mart’ın sonu bahar, Yıldırım’a bahar gelecek, Yıldırım gülümseyecek.’

ÖZGÜR ERDURSUN KİMDİR?

15.06.1979 doğumlu Özgür Erdursun Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamlamıştır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Sosyal Güvenlik Uzmanı olan Özgür Erdursun yerel ve ulusal Tv, Radyo ve Gazetelerde Sosyal Güvenlik Çalışma Hayatı konularında programlar yapmakta ve makaleler kaleme almaktadır.

Son güncelleme: android-time 16:25 05.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more