Sözcü Plus Giriş

Dayakçı kayınpeder gelininin evini yaktı

Kıyafetine ve makyajına karıştığı gelinini darp eden kayınpeder yine rahat durmadı. Kendisini şikayet eden ve uzaklaştırma kararı aldıran gelinin ve oğlunun yaşadığı evi yaktı.

08:23 -
Dayakçı kayınpeder gelininin evini yaktı

Kocaeli’nde iki gün önce tartıştığı gelinini darp ettiği için uzaklaştırma cezası alan M.Ö, oğlu M.Ö ve gelini F.Ö’nün Yavuz Sultan Mahallesi’ndeki evini ateşe verdi. Kısa sürede 2 katlı evi saran alevler yan binaya sıçradı, çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Gelin F.Ö, kendini darp eden kayınpederi M.Ö.’den şikayetçi olup uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

KAYINPEDER İKİNCİ KEZ SERBEST BIRAKILDI

İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürürken, ev kullanılamaz hale geldi. Bu arada mahalle sakinleri tarafından linç edilmeye çalışılan kayınpeder M.Ö, polis ekipleri tarafından kurtarılarak gözaltına alındı.  İkinci kez gözaltına alınan M.Ö., adli kontrol şartı ile yine serbest bırakıldı.

KIYAFETLERİNE MAKYAJINA KARIŞIYORMUŞ

F.Ö., poliste verdiği ifadesinde, kayınpederinin sürekli olarak giyimine ve makyajına karıştığını, çalışmasına ve sokağa çıkmasına  karşı geldiğini, ailesine gidip gelmesini istemediğini ve bu nedenle de üzerinde psikolojik baskı uyguladığını söylemişti. (AA)

Son güncelleme: 08:09 22.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more