Derede cesedi bulunan kadın cinayete kurban gitmiş!

Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde dere yatağında cesedi bulunan kadını bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla eski eşi tutuklandı. 9 Ocak'ta dere yatağında bulunan cesedin, ailesinin bir süredir kayıp olarak aradığı ve kolunda, kızının adının yazılı olduğu dövmeden teşhis edilen, 21 yaşındaki Rabia Ezer'e ait olduğu belirlenmişti.

Derede cesedi bulunan kadın cinayete kurban gitmiş!

Mehmetbeyli Mahallesi’nde dere yatağında 9 Ocak’ta cesedi bulanan Rabia Ezer’in (21) bıçaklanarak öldürdüğünü belirleyen jandarma ekipleri soruşturma başlattı. Jandarma, cinayeti işlediği iddiasıyla kadının eski eşi A.B’yi gözaltına aldı. Hakkında kaçakçılık da dahil çeşitli suçlardan 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu belirlenen A.B, jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Zanlı, çıkarıldığı nöbeti sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

İstanbul Maltepe'de ceset bulundu! İlginizi Çekebilir İstanbul Maltepe'de ceset bulundu!

DÖVMEDEN TEŞHİS EDİLMİŞTİ

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde 9 Ocak’ta dere yatağında bulunan cesedin, ailesinin bir süredir kayıp olarak aradığı ve kolunda, kızının adının yazılı olduğu dövmeden teşhis edilen, 21 yaşındaki Rabia Ezer’e ait olduğu belirlenmişti. AA

Unkapanı Köprüsü altında esrarengiz ceset! İlginizi Çekebilir Unkapanı Köprüsü altında esrarengiz ceset!