Belediye başkanı ve savcılıktan açıklamalar geldi! Ecrin bebeğin cansız bedeni bulundu…

Haftalardır kayıp olan Ecrin bebek ekipler tarafından aranıyordu. Samsun’un Vezirköprü İlçesi Alancık Mahallesi’nde oturan Kurnaz Ailesi’nin kızları Ecrin hakkındaki bekleyiş acı sonuçlandı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri Alancık Mahallesi’nde denetim yaptıkları ormanlık arazideki dere yatağında küçük çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ile ceset parçaları buldu.

Belediye başkanı ve savcılıktan açıklamalar geldi! Ecrin bebeğin cansız bedeni bulundu…

Orman Muhafaz memurları Ecrin'in kaybolduğu yerden 6 kilometre uzakta bir çocuk ayakkabı buldu. Yapılan araştırmada dere kenarında Ecrin'e ait olduğu değerlendirilen kafatası ve kemiklere ulaşıldı. Başsavcılık ve belediyebaşkanı konuyla ilgili açıklama yaptı. Ecrin bebek hakkındaki son gelişmeler şu şekilde…

‘KAFATASI VE DAĞINIK HALDE KEMİKLER BULUNDU'

Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı tarafından kayıp Ecrin Kurnaz'a ait kemik parçaları bulunduğu iddiasıyla ilgili olarak resmi internet sitesi üzerinden yazılı açıklama yapıldı. Açıklama şu ifadeler yer aldı:
07.05.2019 tarihinde kaybolan 1.5 yaşındaki çocuk Ecrin Kurnaz’a ilişkin olarak ‘Kişiyi Hürriyetinden Alıkoyma ve Kasten Adam Öldürme' suçlarına ilişkin olarak soruşturmaya devam edilmekte olup evinin 6 kilometre ötesinde çocuk ayakkabısı bulunması üzerine, ayakkabının kaybolan çocuğun ayakkabısı ile aynı vasıflara haiz olması nedeniyle, tespit edilen bölgede arama tarama faaliyetlerine başlanılmıştır. Arama çalışmaları neticesinde dere yatağının kenarında benzer yaşlarda bir çocuğa ait olduğu tahmin edilen kafatası ve dağınık halde kemikler bulunmuş olup, tespit edilen kemiklerin kaybolan çocuğa ait olup olmadığı hususunda, olay yeri inceleme işlemleri Cumhuriyet Savcısı huzurunda devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur

 

ORMAN MUHAFAZA MEMURLARI BULDU

Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri Alancık Mahallesi'nde denetim yaptıkları ormanlık arazideki dere yatağında küçük çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ile ceset parçaları buldu. Orman muhafaza memurlarının ihbarı ile dere yatağına jandarma ekipleri sevk edildi. Olay yerinde yapılan incelemede bulunan ceset parçalarının evinin önünde oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'a ait olduğu tahmin ediliyor. Olay yerinde bulunan ayakkabının da Ecrin'in kaybolduğu gün ayağındaki ayakkabıları olduğu belirtildi. Ceset parçaları yapılan incelemenin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Ceset parçalarının bulunduğu dere yatağı ile Ecrin'in kaybolduğu evin arasında 1 kilometre mesafe olduğu belirlendi.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis de küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alandaki dere yatağında bulunduğunu belirterek üzgün olduklarını söyledi.

Küçük Ecrin'i kim öldürdü? Korkunç detaylar... İlginizi Çekebilir Küçük Ecrin'i kim öldürdü? Korkunç detaylar...