Sözcü Plus Giriş

Ekrem İmamoğlu’nun Saraçhane mitingi drone ile böyle görüntülendi!

Maltepe'deki oy sayımının tamamlanmasının ardından Çağlayan'a giderek mazbatasını alan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, devir teslim töreni için Saraçhane'ye hareket etti. İmamoğlu'nun büyükşehir belediye binasına hareket etmesiyle birlikte mahşeri bir kalabalık da oraya akın etti. Saraçhane'de yaşanan o tarihi mitingi yönetmen Eylem Şenel ile Hasan Tual, drone ile işte böyle görüntüledi.

Sozcu.com.tr
23:45 -

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde İstanbul'u kazanan CHP'li Ekrem İmamoğlu seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından Çağlayan’dan mazbatasını aldıktan sonra devir teslim töreni için Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediye binasına geldi.

İLGİLİ HABERSon dakika: Görevi devraldıktan sonra Ekrem İmamoğlu belediye önünden halka seslendi! | İstanbul'da son durumSon dakika: Görevi devraldıktan sonra Ekrem İmamoğlu belediye önünden halka seslendi! | İstanbul'da son durum

TARİHİ MİTİNG DRONE İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Görevi Mevlüt Uysa’dan devraldıktan sonra belediye binası önünden mahşeri kalabalığa seslenen İmamoğlu, “Bu şehrin nimetlerini ganimet yapmak yok, paylaşmak var. Görevlerimizi yerine oturtalım bir kez daha Anıtkabir’e gideceğiz” dedi. Yaşanan o tarihi anları, yönetmen Eylem Şenel ile Hasan Tual drone ile görüntüledi.

Son güncelleme: 23:48 17.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more