Sözcü Plus Giriş

Elazığ’da okullar tatil mi? Elazğı’da 9 Ocak kar tatili açıklaması…

Elazığ'da etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok ilçede okullar tatil edildi. Elazığ'da sabah okula gitmek için hazırlanan öğrenciler ve veliler Elazığ'da okullar tatil mi sorusunun cevabını araştırıyor. Elazığ'da okullar tatil mi? İşte Elazığ kar tatili konusunda merak edilen detaylar...

Güncellenme: 20:21, 08/01/2019
Elazığ’da okullar tatil mi? Elazğı’da 9 Ocak kar tatili açıklaması…

Elazığ’da kar yağışı şehri etkiledi ve bazı ilçeler için kar tatili ilan edildi. Özellikle taşımalı eğitim yapılan bölgeleri etkileyen kar yağışı nedeniyle il genelinde okullar tatil edildi. İşte ayrıntılar…

ELAZIĞ’DA OKULLAR TATİL

Elazığ'da yoğun kar yağışı nedeniyle tüm okullar tatil edildi. Meteorolojinin uyardığı yoğun kar yağışı Elazığ'da etkili olmaya başladı. Akşam saatlerinde başlayan kar yağışı ve tipi nedeniyle göz gözü görmez hale geldi. Valilikte okulların yarın için tatil edildiğini bildirdi.

Valilik açıklamasında, “Yoğun kar yağışı nedeniyle 09 Ocak 2018 Çarşamba günü ilimiz genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verilmiştir” denildi.

Açıklamada kamuda çalışan hamile ve engellilerin de izinli sayıldığı belirtildi.

ELAZIĞ HAVA DURUMU

Elazığ’da kar yağışının bugün de etkisini sürdürmesi bekleniyor. Yarın da kendini gösterecek olan kar yağışı perşembe günü şehri terk edecek.

elazig-hava-durumu
Yayınlanma Tarihi:08:05,