Sözcü Plus Giriş

Açıklama Emniyet Genel Müdürlüğü’nden geldi. Açıklamada bazı sosyal medya platformları ve muhtelif internet siteleri üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda Barış Pınarı Harekatı üzerinden halkı kin ve nefrete tahrik eden paylaşımlar yapıldığının tespit edildiği belirtildi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Fırat'ın doğusuna kara harekâtı başladıSon dakika... Fırat'ın doğusuna kara harekâtı başladı

Söz konusu paylaşımlarla ilgili harekete geçildiği belirtilen açıklamada, “Barış Pınarı Harekâtı üzerinden ülkemiz aleyhinde kara propaganda yaparak halkı kin ve nefrete tahrik eden, güvenlik güçlerimizin itibarını zedelemek maksadıyla kaynaksız ve yalan paylaşımlarda bulunan, terör örgütü propagandası yaptığı görülen 78 şahıs ile ilgili gerekli yasal işlemlere başlanılmıştır. Türk Polis Teşkilatı olarak suç ve suçlularla mücadelemizi her alanda sürdürdüğümüz gibi sanal ortamda da sürdürmeye devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

İLGİLİ HABERAKP Sözcüsü Çelik: Bu tipik bir PKK taktiğidirAKP Sözcüsü Çelik: Bu tipik bir PKK taktiğidir İLGİLİ HABERSon dakika... MSB'den harekât ile ilgili çok önemli duyuruSon dakika... MSB'den harekât ile ilgili çok önemli duyuru
Son güncelleme: 23:48 09.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more