Sözcü Plus Giriş

İstismarcı enişte öldü, baldız gözaltında: Sakinleştirici diye vermiş…

Gece kayınpederinin evine giden adam sabah ölü bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan baldızın, eniştesini zehirlediği ortaya çıktı. Katil baldız bunun gerekçesini ise "Bana cinsel istismarda bulundu. Ona zehri 'bu bir sakinleştirici' diye enjekte ettim" diye açıkladı.

12:59 -
İstismarcı enişte öldü, baldız gözaltında: Sakinleştirici diye vermiş…

Olay Sarıgöl ilçesine bağlı Karacali Mahallesinde meydana geldi.

KAYINPEDERİNİN EVİNDE CESEDİ BULUNDU

Mahallede ikamet eden S.V. (37) sabah saatlerinde kayınpederinin evinde ölü olarak bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan Manisa İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi, S.V.’nin baldızı olan M.H.’yi (24) gözaltına aldı.

BALDIZI İSTİSMARDA BULUNDUĞU İÇİN ÖLDÜRMÜŞ!

Genç kadının gece geç saatlerde eve gelen ve kendisine cinsel istismarda bulunduğunu ileri sürdüğü S.V.’yi tarım ilacı enjekte ederek öldürdüğü belirlendi.

“SÖYLERSEM BABAMI DA ÖLDÜRECEKTİ”

S.V.’nin cenazesi incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, eniştesini öldürdüğü iddia edilen M.H.’nin ilk ifadesinde; S.V.’nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu, ses çıkarması halinde babasını da öldüreceğini söylediği belirtildi.

“ÇOK SİNİRLİSİN… BU SAKİNLEŞTİRİCİ BİR İLAÇ”

Evlerinin yanında bulunan besihaneye giderek, hayvanlarda kullandıkları şırıngaya tarım ilacı koyduğunu ve S.V.’ye “Çok sinirlisin, bu sakinleştirici bir ilaç. Ben de kullanıyorum” diyerek enjekte ettiğini ifade eden M.H.’nin olayı zor durumda kaldı için yaptığını ve çok pişman olduğunu söylediği kaydedildi. (İHA)

Son güncelleme: 17:22 23.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more