Erdoğan: Hedefimiz belli!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan dönüşünde uçakta gazetecilere, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyinde başlattığı Barış Pınarı Harekâtı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Harekât hedeflerine ulaşana kadar devam edecek" dedi.

Erdoğan: Hedefimiz belli!

Erdoğan gazetecilere yaptığı açıklamada, “Harekât hedeflerine ulaşana kadar devam edecek. Hedefimiz belli, herhangi bir yaptırım konusunda endişemiz yok. Sahadaki gelişmeleri koordine etmek için ABD ve Rusya ile görüşüyoruz” dedi.

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü İlginizi Çekebilir Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü

Erdoğan, “PYD/YPG hızla mevzi kaybediyor. Hedefimiz teröristlerin 32 kilometrelik alanın dışına çıkarılması. Sahadaki gelişmeleri koordine etmek için ABD ve Rusya ile görüşüyoruz” ifadelerini kullandı.

Son dakika... Pence, perşembe günü Erdoğan ile görüşecek! İlginizi Çekebilir Son dakika... Pence, perşembe günü Erdoğan ile görüşecek!

“PKK/YPG hızla mevzi kaybediyor” diyen Erdoğan, “Trump’a ‘Gönder bir heyet, görüşelim’ dedim. ABD’nin teklifine karşı ‘Biz terör örgütüyle masaya oturmayız’ diye cevap verdim. Biz asla terör örgütüle masaya oturmayız, ateşkesi konuşmayız” dedi.

AYRINTILAR GELECEK…

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...