Sözcü Plus Giriş

Spikerin ‘beni mazur görün’ diye başladığı soruya Erdoğan böyle tepki gösterdi!

Televizyoncu haber spikeri Işıl Açıkkar, Ekrem İmamoğlu'nun insanlara umut aşıladığını, kucaklayıcı vaatlerde bulunduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Haliyle kamuoyu da bundan çok etkileniyor. Şimdi efendim beni mazur görün. Siz bu ülkenin Cumhurbaşkanısınız. Sizin diliniz keskin mi efendim? Siz sert mizaçlı biri misiniz? İşte bu noktadan sonra artık kucaklayıcı daha yumuşak bir dile mi ihtiyaç var?" diye sorması, programda gergin anların yaşanmasına sebep oldu.

Sozcu.com.tr
00:13 -

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı sosyal medya ve TV ortak yayınında Ahmet Hakan, Salih Nayman ve Işıl Açıkkar’ın sorularını yanıtladı.

İLGİLİ HABERYıldırım'ın performansı yeterli mi değil mi? Erdoğan değerlendirdiYıldırım'ın performansı yeterli mi değil mi? Erdoğan değerlendirdi

Televizyoncu haber spikeri Işıl Açıkkar, Ekrem İmamoğlu’nun insanlara umut aşıladığını, kucaklayıcı vaatlerde bulunduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a;

“Millet İttifakı adayı İstanbul özelinde hükümetinizin pek çok politikasını eleştiriyor, eleştirmeye devam ediyor. İnsanlara umut aşılıyor, kucaklayıcı vaatlerinde bulunuyor vesaire… Haliyle kamuoyu da bundan çok etkileniyor. Şimdi efendim beni mazur görün. Siz bu ülkenin Cumhurbaşkanısınız. Sizin diliniz keskin mi efendim? Siz sert mizaçlı biri misiniz? Sizi babacan, oldukça duygusal, insan odaklı biri olarak tanıdık halk sizi böyle sevdi. İşte bu noktadan sonra artık kucaklayıcı daha yumuşak bir dile mi ihtiyaç var?” diye sorması, programda gergin anların yaşanmasına sebep oldu.

İLGİLİ HABERErdoğan: Ben farklı isimler vermiştimErdoğan: Ben farklı isimler vermiştim

 

İLGİLİ HABERErdoğan: Uğur Dündar'la yaptığımız program çok adildiErdoğan: Uğur Dündar'la yaptığımız program çok adildi
Son güncelleme: 11:13 27.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more