Sözcü Plus Giriş

Erdoğan’dan Fazıl Say açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir televizyon kanalında gazetecilerin sorularını yanıtlarken çok konuşulan Fazıl Say konseri ile ilgili, "Oradaki buluşmamız, o davet önemliydi. Ve çok şeyler de söylendi. Yıldırmaya yönelik filan" dedi.

22:05 -
Erdoğan’dan Fazıl Say açıklaması!

Erdoğan yaptığı açıklamada, “Hatta Lindsey’i orada misafir ettik. O da geldi, birlikte izledik. O da çok memnun oldu, Trump’a da anlatmış. Gayet güzel geçti. Ben kendisinden özellikle 29 Ekim için bir beste yapmasını istedim. O da bir beste yapacak. Ve onu da ayrıca bir iki parçasıyla destekleyerek bize 1 saatlik sunumu olacak. Çünki bizim hakikaten salon muhteşem. Yani diyebilirim ki tam bir opera binası oldu. Eksikleri de olabilir ama ülkemizde bir benzeri daha yok. Fazıl Beyin orayı da beğeneceğine inanıyorum. Sanata çok değer verdik, vermeye devam edeceğiz. AKM’nin temelini attık, deprem tehdidi altında bir yerdi. Daha önce yıkmak istediğimizde çok tepki aldık. Sonra tabii depremle ilgiil raporlar gelmesine rağmen bazı tipler direndiler. Gezi zamanında terör örgütünün posterlerini astılar. Biz orayı yıktık, hem daha büyük hem de muhteşem bir projeyi hayata geçiriyoruz” dedi.

İLGİLİ HABERSon dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3600 ek gösterge açıklaması!Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3600 ek gösterge açıklaması!

 

 

Son güncelleme: 23:10 14.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more