Sözcü Plus Giriş

Fatih Portakal da ‘Uğur Dündar’ dedi!

AKP'li Binali Yıldırım'ın İBB'nin seçilmiş Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geleceği programı duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sunmasını istemesiyle ilgili bir açıklama da gazeteci Fatih Portakal'dan geldi. Portakal, "İki aday arasında canlı yayın olacaksa Uğur Dündar ismi tabi ki en uygunlardan biri olur" dedi.

22:59 -
Fatih Portakal da ‘Uğur Dündar’ dedi!

Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İmamoğlu ve Yıldırım’ın bir araya geleceği programın hangi sunucu tarafından yönetileceğiyle ilgili fikrini paylaşan Portakal, “İki aday arasında canlı yayın olacaksa Uğur Dündar ismi tabi ki en uygunlardan biri olur. Birikimini, tecrübesini bir duruşu olsa da vicdanlı olacağını tartışmaya gerek yok. Önemli olan Yıldırım'ın yandaş kesimden bir isim bulup da önerememesi!” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERSon dakika... Binali Yıldırım Uğur Dündar'ı istediSon dakika... Binali Yıldırım Uğur Dündar'ı istedi İLGİLİ HABERSon dakika... Özdil'den İmamoğlu ve Yıldırım'a program önerisi!Son dakika... Özdil'den İmamoğlu ve Yıldırım'a program önerisi!
Son güncelleme: 13:30 19.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more