Sözcü Plus Giriş

Fatih Portakal’dan dikkat çeken İstanbul seçimi yorumu!

Tartışmaların sürdüğü İstanbul'daki yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan FOX Haber sunucusu Fatih Portakal, "Kurulun hala seçimi iptal etmeyeceğini düşünenlerdenim. Aksi olursa bence sandığa gitmeye gerek yok. Sandığı boykot meşruiyet için önemli" dedi.

17:43 -
Fatih Portakal’dan dikkat çeken İstanbul seçimi yorumu!

FOX Haber sunucusu Fatih Portakal, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. YSK’nın merakla beklenen İstanbul seçimi kararına değinen Portakal, “İstanbul seçimini AKP kazansa idi bugün YSK'yı konuşuyor olmayacaktık. İktidar millet iradesinin tecellisi diyecekti. Kurulun hala seçimi iptal etmeyeceğini düşünenlerdenim. Aksi olursa bence sandığa gitmeye gerek yok. Sandığı boykot meşruiyet için önemli” dedi.

İLGİLİ HABERFatih Portakal'dan dikkat çeken Erdoğan ve İstanbul paylaşımı!Fatih Portakal'dan dikkat çeken Erdoğan ve İstanbul paylaşımı!

Portakal bir sonraki mesajında ise, “İktidarın İstanbul seçimi için yolsuzluk ve usulsüzlük tezi akla şu soruları getiriyor: 1-Tüm oy pusulaları için tek zarf kullanılırken sadece bşhir başkanlığında yapılmış olabilir mi? 2- TR geneli değil sadece İstanbul mu seçilmiş, onda da sadece başkanlık seçimi! Komik” ifadelerine yer verdi.

Son güncelleme: 10:02 07.05.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more