Sözcü Plus Giriş

Feribot seferlerine fırtına engeli!

Kuzey Ege'de fırtına nedeniyle Kabatepe-Gökçeada hattında yarın yapılacak tüm seferler ile Geyikli-Bozcaada arasındaki 4 sefer iptal edildi. Öte yandan Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) seferlerinden bazılarının da olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamayacağı belirtildi.

20:07 -
Feribot seferlerine fırtına engeli!

Marmara’nın bir bölümü ile Kuzey Ege’de etkili olan kuvvetli fırtına nedeniyle Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada hatlarındaki arabalı vapur seferlerinde aksama yaşanıyor.

İLGİLİ HABERBelaruslu genç kıza feribotta tecavüz etmeye kalkıştılarBelaruslu genç kıza feribotta tecavüz etmeye kalkıştılar

Buna göre, Kabatepe ve Gökçeada arasında yarın yapılması planlanan tüm seferler ile Bozcaada’dan Geyikli’ye saat 07.15 ve 10.00 ile Geyikli’den Bozcaada’ya saat 08.00 ve 11.00 seferleri iptal edildi.

İLGİLİ HABERMeteoroloji'den son dakika hava durumu uyarıları! Bu haberi okumadan dışarı çıkmayın!Meteoroloji'den son dakika hava durumu uyarıları! Bu haberi okumadan dışarı çıkmayın!

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında ulaşımı sağlayan GESTAŞ Deniz Ulaşım AŞ, diğer güzergahlarda ulaşımın normal seyrettiğini duyurdu.

BUDO DA İPTAL ETTİ

Öte yandan BUDO’nun internet sitesinden yapılan duyuruya göre, yarın sabah 07.00’deki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 08.30’daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya), 09.30’daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 09.30’daki Bursa (Mudanya)-Armutlu (İhlas), 10:00’daki Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 11.30’daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya), 11.30’daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas) ile 12.55’teki Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya) seferleri gerçekleştirilemeyecek. AA

Son güncelleme: android-time 22:21 13.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more