Sözcü Plus Giriş

Fizy Popüler Dizi Müzikleri listesindeki 3.şarkıyı seslendiren sanatçı kimdir?

Hadi ipucu sorusu yayınlandı! Sık sık Fizy uygulamasından takipçilerine ipucu soruları yönelten Hadi, 5 Şubat Hadi ipucu sorusunu yayınladı. Ödül bu akşam 30 bin lira olarak belirlendi. Peki Fizy Popüler Dizi Müzikleri listesindeki 3.şarkıyı seslendiren sanatçı kimdir? İşte 5 Şubat Hadi ipucu sorusunun yanıtı...

17:33 -
Fizy Popüler Dizi Müzikleri listesindeki 3.şarkıyı seslendiren sanatçı kimdir?

Hadi bu akşam 20:30'da…Yarışmaya herkesten bir adım önde başlamak isteyenler için Hadi ipucu sorusu yayınlandı. Fizy, uygulaması bir müzik dinleme platformudur. Kullanabilmek için üye olmak gerekmektedir. Merak edenler için Hadi ipucu sorusu ve yanıtı haberimizde yer alıyor. 5 Şubat Pazartesi Hadi ipucu sorusu: Fizy Popüler Dizi Müzikleri listesindeki 3.şarkıyı seslendiren sanatçı kimdir?

POPÜLER DİZİ MÜZİKLERİ LİSTESİNDEKİ 3.ŞARKIYI SESLENDİREN SANATÇI KİMDİR?

CEVAP: GAZAPİZM-HEYECANI YOK

GAZAPİZM KİMDİR?

Anıl Acar ya da sahne adıyla Gazapizm (d. Elazığ), Türk rapçi. Türkçe rap müziğine 2003 yılında başladı, 2012’de Konak, İzmir’de Argo İzmir’i kurdu. 2014’te Yeraltı Edebiyatı albümünü yayınladı. Sokak ağzı ile bestelediği parçaları ile ilgi gördü. 2016’da Bir Gün Her Şey adlı albümünü yayımladı. İzmir’de “Gece Sabahın” ve “Memleketsiz” adlı şarkılar için klip çekti.Çukur adlı dizide “Heyecanı Yok” adlı şarkısının yer bulmasıyla daha fazla tanınmaya başladı. Şarkı Türk dizilerinde rapin daha fazla görünür olduğu bir döneme denk geldi ve etkili oldu.Gazapizm daha sonra aynı dizi için Cem Adrian’la “Kalbim Çukurda” adlı şarkıyı seslendirdi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more