Sözcü Plus Giriş

Şimdi de İzmir! Maalesef tam 12 gün oldu ama hâlâ…

İzmir’in Bornova ilçesinde staj yaptığı iş yerinden çıktıktan sonra kayıplara karışan 17 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi genç kızdan 12 gündür haber alınamıyor.

10:26 -
Şimdi de İzmir! Maalesef tam 12 gün oldu ama hâlâ…

İzmir'in Bayraklı ilçesinde yaşayan Mehmet ve Raziye Arslan çiftinin 17 yaşındaki kızı Buse Arslan'dan 12 gündür haber alınamıyor.

27 Kasım Çarşamba günü, Bornova’nın Altındağ semtinde staj yaptığı iş yerine giden Buse Arslan, akşam saat 18.00'de işten çıktıktan sonra kayıplara karıştı.

Eve gelmeyen kızlarının durumundan endişe duyan Arslan ailesi, bir süre bekledikten sonra emniyete giderek kızlarının kayıp olduğunu belirtti.

Kızlarının hayatından endişe duyduklarını ifade eden anne Raziye Arslan, Buse'nin kısa süre içerisinde bulunmasını ve kızlarını görenlerin insaniyet namına 155'e haber vermesini istedi.

Polis ekiplerinin genç kızı arama çalışması devam ederken, kayıp kızdan henüz haber alınamadı. (İHA)

İLGİLİ HABERCeren Özdemir'in katil zanlısı Özgür Arduç'un yeni görüntüleri ortaya çıktıCeren Özdemir'in katil zanlısı Özgür Arduç'un yeni görüntüleri ortaya çıktı İLGİLİ HABERUludağ'da kaybolan dağcılardan 7 gün sonra iz bulunduUludağ'da kaybolan dağcılardan 7 gün sonra iz bulundu
Son güncelleme: 09:17 17.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more