GSB mülakatlarında son gün ne zaman? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

İŞKUR üzerinden GSB personel alımı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 3 bin 243 personelin Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde işe alınacağı sözlü sınavlar devam ediyor. Peki, GSB mülakatlarında son gün ne zaman? Sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

GSB mülakatlarında son gün ne zaman? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

İŞKUR aracılığıyla yapılan başvurularda 3 bin 243 kişiden 278’i engelli, 146’sı ise eski hükümlüler arasından seçilecek. Personel alımı için sözlü mülakatların 6 – 17 Mayıs arasında gerçekleştirileceği GSB tarafından duyurulmuştu. GSB mülakatları ne zamana kadar devam edecek?

GSB MÜLAKAT SON TARİHİ NE ZAMAN?

İŞKUR tarafından düzenlenen kura sonucu asıl ve yedek olarak belirlenen adaylar ile KPSS puan şartı aranan meslek kollarında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen nihai listelerde yer alan adayların sözlü sınav 6 Mayıs’ta başladı. Mülakatlarda son gün ise 17 Mayıs olarak belirlendi.

MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

GSB personel alımı süreç ve sınav takviminin belli olması ile birlikte adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi merak etmeye başladı. Ancak, yayınlanan duyuruda sonuçların ne zaman açıklanacağı bildirilmedi.