Sözcü Plus Giriş

Hadi ipucu 13:15 – Hadi magazin ipucu yayınlandı: Özbekistan’da hayranlarıyla yemek yiyen ünlü oyuncumuz kim?

Hadi ipucu sorusu yayınlandı. Değişen saatiyle yayınlanan Hadi 13:15 ipucu sorusunu haberimizde bulabilirsiniz. Hadi ipucu sorusunda "Sevgililer Günü'nde, Özbekistan'da kadın hayranlarıyla buluşup yemek yiyen ünlü oyuncumuz kimdir biliyor muyuz?" sorusu soruldu. İşte cevabı...

13:13 -
Hadi ipucu 13:15 – Hadi magazin ipucu yayınlandı: Özbekistan’da hayranlarıyla yemek yiyen ünlü oyuncumuz kim?

Hadi ipucu sorusu Hadi oyuncuları için büyük önem taşıyor ve yarışmayı kolaylaştırıyor. Hadi ipucu sorusuna cevap arayanlar için sorumuzu hazırladık. Sevgililer Günü’nde, Özbekistan’da kadın hayranlarıyla buluşup yemek yiyen ünlü oyuncumuz kimdir biliyor muyuz? Sorusunun cevabı şu şekilde…

HADİ İPUCU CEVABI: BURAK ÖZÇİVİT

Burak Özçivit (d. 24 Aralık 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve eski manken.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okudu. Aslen Gazianteplidir.

Kazım İşmen Lisesi’nden mezundur (2001). 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şu anda ise mankenliği bırakmıştır.

2005’te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve NetWork gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Eksi 18 dizisinde genç komiser Murat’ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007’de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. Kanal D’de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. 2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Gossip Girl’den esinlenilen Küçük Sırlar adlı dizide Çetin’i canlandırmıştır. 2011:2013 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırmıştır. Malkoçoğlu filmi için hazırlıklara başlamıştır. 2013 yılında ise Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisinde Kamran rolünü canlandırmıştır. Çalıkuşu’nda başrolü paylaştığı Fahriye Evcen’le yeniden, bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyaz perdeye dönmüştü. 2015 yılında başlayan ve 2017’de final yapan Kara Sevda dizisinde rol almaktaydı.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more