Hadi ipucu sorusu 3 Mayıs: Hadi’de günün 12:30 yarışmasında ipucu ne?

Hadi ipucu sorusu yayınlandı. Hadi yarışmasını düzenli olarak takip edenler için Hadi ipucu sorusu büyük önem taşıyor. Hadi ipucu sorusunun cevabı ve yarışmaya dair detaylar haberimizde yer alıyor. Bugün Hadi'de anneleri ilgilendiren bir etkinliğin sloganı soruldu. İşte ayrıntılar...

Hadi ipucu sorusu 3 Mayıs: Hadi’de günün 12:30 yarışmasında ipucu ne?

Hadi ipucu sorusunun yayınlanmasıyla beraber birçok Hadi oyuncusu Hadi ipucu sorusunun cevabını araştırıyor. Hadi ipucu sorusunda bugün Momtalks adlı etkinliğin sloganı soruldu.

HADİ İPUCU CEVABI 3 MAYIS

Hadi ipucu sorusunun 3 Mayıs tarihli cevabı belli oldu. Momtalks adlı etkiliğin sloganı: Gelecek anneden başlar!

anneler günü sözcü ile ilgili görsel sonucu

HADİ NEDİR?

Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.