Halk Arenası üç televizyon kanalını ikiye katladı!

RTÜK tarafından 8 hafta ceza verilen Halk Arenası, ekranlara yeniden döndü. Türkiye’nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'ın sunduğu program sosyal medyadaki izleyici sayısıyla üç televizyon programını ikiye katladı.

Halk Arenası, ekranlara fırtına gibi geri döndü. RTÜK’ün usta gazeteci Yılmaz Özdil, sanatçılar Metin Akpınar ile Müjdat Gezen’in sözlerini gerekçe göstererek 8 hafta ceza verdiği Halk Arenası, yeni programında üç televizyon kanalını ikiye katladı.

Hasret bitti! Halk Arenası başladı İlginizi Çekebilir Hasret bitti! Halk Arenası başladı

Programda izlenme oranlarını açıklayan Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar, “CNN, NTV ve HaberTürk’ü toplam bin 824 kişi sosyal medya aracılığıyla izliyor. Halk TV ise 3 bin 641 kişi tarafından izleniyor. Yani üçünün toplamının iki katı” dedi.

Büyükerşen, neden seçilmesi gerektiğini Halk Arenası'nda açıkladı İlginizi Çekebilir Büyükerşen, neden seçilmesi gerektiğini Halk Arenası'nda açıkladı Tunç Soyer yanıtladı: Seçildikten sonra yapacağı ilk iş, gideceği ilk yer neresi olacak? İlginizi Çekebilir Tunç Soyer yanıtladı: Seçildikten sonra yapacağı ilk iş, gideceği ilk yer neresi olacak?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...