Sözcü Plus Giriş

Hortumda kaybolan Buse’nin acılı ailesinden zor karar!

Antalya'nın Kemer ilçesinde hortumun dereye sürüklediği otomobilde kaybolan ve 97 gündür bulunamayan Kader Buse Acar (20) için cuma günü gıyabi cenaze namazı kılınacak.

21:39 -

Kemer’de 24 Ocak tarihinde meydana gelen hortum felaketinde annesinin kullandığı otomobille Ağva Deresi’ne düşen üniversite öğrencisi Kader Buse Acar, kayboldu. Bugüne kadar çok sayıda ekibin katılımıyla karadan, denizden ve havadan yapılan aramalara rağmen Kader Buse Acar bulunamadı. Annesi Ayla ve babası Ahmet Acar, 97 gündür haber bekledikleri Kader Buse Acar için 3 Mayıs Cuma günü gıyabi cenaze namazı düzenlenmesine karar verdi.

İLGİLİ HABERKayıp Buse için dere yatağının kuruması beklenecekKayıp Buse için dere yatağının kuruması beklenecek

Ahmet Acar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kemer Sanayi Sitesi’ndeki camide cuma namazının ardından gıyabi cenaze namazı kılınacağını duyurdu. Ahmet Acar, ‘Gıyabi cenaze namazına davet’ başlığıyla yaptığı paylaşımında, “24 Ocak 2019 tarihinde yaşanan hortum felaketinde kaybettiğimiz ve bugüne kadar bulunamayan kızımız Kader Buse Acar için 3 Mayıs Cuma günü Kemer Sanayi Sitesi Camii’nde cuma namazını müteakip gıyabi cenaze namazı kılınacaktır. Tüm eş, dost, akraba ve arkadaşlarımıza duyurulur. Ayla- Ahmet Acar’ ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERKayıp Buse'nin acılı annesi o günün bilinmeyenlerini ilk kez anlattıKayıp Buse'nin acılı annesi o günün bilinmeyenlerini ilk kez anlattı

DHA

İLGİLİ HABERÜniversiteli Kader Buse'yi arama çalışmaları sonlandırıldıÜniversiteli Kader Buse'yi arama çalışmaları sonlandırıldı

 

Son güncelleme: 23:43 01.05.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more