İhlaszedeler TBMM’de destek aradı

İhlas Finans mağdurları TBMM’ye gelerek hak arayışlarını sürdüler. 9 kişilik mağdur grubu milletvekillerini odalarından ziyaret ederek, kanun teklifi için destek istediler.

İhlaszedeler TBMM’de destek aradı

Yurt içi ve yurt dışından gelen 9 kişilik İhlas Finans mağduru Meclis'te sorunlarını paylaştılar. Erdal Dede, Sultan Soyer, Mustafa Gözcü ve Ahmet Güngör'den oluşan 4 ihlaszede CHP grup toplantısına giderek Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını dinlediler.

MECLİS ÇÖZSÜN

5 kişilik diğer grup ise AKP, MHP ve İYİ Parti milletvekilleriyle temasa geçip, kanun teklifine destek vermelerine istediler. Mağdurlar, “19 yıldır paramızı alamıyoruz, milletin Meclisi kangren olmuş sorunu çözsün. 9 ay sonra artık hak bile talep edemez hale geleceğiz” diyerek sorunlarını aktardılar.

CHP'nin İhlaszedeler kanun teklifi Meclis'e geliyor İlginizi Çekebilir CHP'nin İhlaszedeler kanun teklifi Meclis'e geliyor Kılıçdaroğlu'dan İhlaszede çağrısı: Allah'a inanıyorsanız bu kanuna 'evet' diyeceksiniz İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'dan İhlaszede çağrısı: Allah'a inanıyorsanız bu kanuna 'evet' diyeceksiniz