Sözcü Plus Giriş

İhlaszedeler TBMM’de destek aradı

İhlas Finans mağdurları TBMM’ye gelerek hak arayışlarını sürdüler. 9 kişilik mağdur grubu milletvekillerini odalarından ziyaret ederek, kanun teklifi için destek istediler.

Zekeriya ALBAYRAK
16:31 -
İhlaszedeler TBMM’de destek aradı

Yurt içi ve yurt dışından gelen 9 kişilik İhlas Finans mağduru Meclis'te sorunlarını paylaştılar. Erdal Dede, Sultan Soyer, Mustafa Gözcü ve Ahmet Güngör'den oluşan 4 ihlaszede CHP grup toplantısına giderek Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını dinlediler.

MECLİS ÇÖZSÜN

5 kişilik diğer grup ise AKP, MHP ve İYİ Parti milletvekilleriyle temasa geçip, kanun teklifine destek vermelerine istediler. Mağdurlar, “19 yıldır paramızı alamıyoruz, milletin Meclisi kangren olmuş sorunu çözsün. 9 ay sonra artık hak bile talep edemez hale geleceğiz” diyerek sorunlarını aktardılar.

İLGİLİ HABERCHP'nin İhlaszedeler kanun teklifi Meclis'e geliyorCHP'nin İhlaszedeler kanun teklifi Meclis'e geliyor İLGİLİ HABERKılıçdaroğlu'dan İhlaszede çağrısı: Allah'a inanıyorsanız bu kanuna 'evet' diyeceksinizKılıçdaroğlu'dan İhlaszede çağrısı: Allah'a inanıyorsanız bu kanuna 'evet' diyeceksiniz
Son güncelleme: 16:34 05.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more