İmamoğlu gözyaşlarını tutamadı

Zeytinburnu'nda pazar ziyareti sırasında yanına gelen küçük bir çocukla Ekrem İmamoğlu arasında geçen diyalog İmamoğlu’nu duygulandırdı. Çocuğun ayakkabısının yırtık olduğunu gören İmamoğlu, gözyaşlarına hakim olamadı. İmamoğlu, gözlerinin dolması ile ilgili sorulan bu soruya ise “Bir evladımızın özel bir durumu. Detaya girmek istemiyorum." diye yanıt verdi.

23 Haziran’da yeniden yapılacak İstanbul seçimleri için çalışmalarını sürdüren Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, bugün Zeytinburnu'ndaydı. Çarşamba pazarını ziyaret eden İmamoğlu'na yoğun ilgi vardı.

Vatandaşlar ve İmamoğlu arasında ilginç diyaloglar yaşanırken, yanına gelen küçük bir çocukla İmamoğlu arasında geçen diyalog İmamoğlu'nu duygulandırdı. Çocuğun ayakkabısının yırtık olduğunu gören İmamoğlu, gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Pazarda gözlerinin dolması sorulan İmamoğlu, bu soruyu da şöyle yanıtladı: “Bir evladımızın özel bir durumu. Detaya girmek istemiyorum. Ben duyguları olan bir insanım. Duygulanıp ders çıkartıyorum. Bu derslerden topluma hizmet noktasında kendi yolumu çiziyorum.

Dolayısıyla bir eksikliği gördüm. O eksikliği zihnimde nasıl kapatırım diye oluşturdum. Toplumu analiz etme gücü ancak toplumla bir arada olursanız olur. Ben hiçbir zaman toplumla arama mesafe koymayacağım. Koyduğum gün zaten siyaseti bırakırım. Zaten şuan en önemli sorun ülkeyi yöneten bir kısım insanın toplumdan uzaklaşması.”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...