Sözcü Plus Giriş

İmamoğlu’ndan Maltepe buluşmasında ‘Türk bayrağı’ ricası

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Maltepe'de Pazar günü yapacağı 'Yeni Bir Başlangıç Buluşması'nın detayları netleşmeye başladı. İmamoğlu'nun basın sözcülüğü tarafından yapılan açıklamada buluşmaya katılanların sadece Türk bayrakları ile alana gelmeleri hatırlatıldı.

11:39 -
İmamoğlu’ndan Maltepe buluşmasında ‘Türk bayrağı’ ricası

İmamoğlu’nun Basın Sözcüsü Murat Ongun aracılığıyla bir açıklama yaptı. Buna göre Maltepe’de yapılacak buluşma tüm İstanbulluların kucaklaşacağı, birlikte eğleneceği bir toplantı olacak. İmamoğlu pazar günkü buluşmada tüm İstanbulluları çocuklarıyla, büyükleriyle anne ve babalarıyla beklediğini duyurdu.

TÜRK BAYRAKLARI GETİRİN

İmamoğlu, buluşmada bir tek taleplerinin olduğunu belirterek hiçbir siyasi partinin sembolünü, bayrağını, rozetini, flamasının alana getirilmemesini rica etti ve herkesten sadece alana Türk bayrakları ile gelmesini istedi.

Ekrem İmamoğlu buluşmaya İstanbul’daki tüm ilçe belediye başkanlarını, ilçe belediyelerinin meclis üyelerini, kaymakamları, kamu yöneticilerini ve bütün partilerin il ve ilçe yöneticilerini davet etti.

İmamoğlu bu Pazar günü saat 14.00’da Maltepe’de vatandaşlar ile buluşacak.

Son güncelleme: 11:47 19.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more