Sözcü Plus Giriş

Interpol ve Europol’un kırmızı bültenle aradığı Rus terörist Kayseri’de yakalandı

Kayseri polisi, Interpol ve Europol'un kırmızı bültenle aradığı Rus terörist Rüstem Shogenov Kayseri'de mobilya fabrikasında çalışırken yakaladı.

22:45 -
Interpol ve Europol’un kırmızı bültenle aradığı Rus terörist Kayseri’de yakalandı

Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yabancılar Büro Amirliği ekiplerinin Kayseri OSB’de faaliyet gösteren bir mobilya fabrikasına düzenlediği operasyonda, Rusya'da silahlı terör örgütü üyeliği, yasadışı silah ve mühimmat depolama ve terör örgütü faaliyetlerinde yer alma suçlarından Interpol-Europol Daire Başkanlığınca konulmuş kırmızı bülten bulunan Rüstem Shogenov yakalandı.

İLGİLİ HABERInterpol tarafından da aranan iki IŞİD üyesi Bursa'da yakalandıInterpol tarafından da aranan iki IŞİD üyesi Bursa'da yakalandı

Ayrıca, Shogenov hakkında G-87 (Genel güvenlik-yurda giriş yasağı), M-26 (Yasadışı örgüt faaliyetleri) ve M-99 (Kimlik tespiti-diğer) tahditleri bulunduğu bildirildi.

İLGİLİ HABERInterpol tarafından kırmızı bültenle aranırken, KKTC'de teslim olduInterpol tarafından kırmızı bültenle aranırken, KKTC'de teslim oldu

Şahsın, işlemlerinin tamamlanmasının ardından geri gönderme merkezine teslim edileceği öğrenildi.  iHA

Son güncelleme: android-time 22:47 08.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more