Sözcü Plus Giriş

İŞKUR işçi alımı: Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 3 bin 243 işçi alımı başvuru şartları belli oldu!

İŞKUR işçi alımı ilanları bir çok vatandaş tarafından aranıyor. Bugün de Resmi Gazete'de yayımlanan ilan ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'na 3 bin 243 personel alınacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İşte Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı başvuru şartları ve tüm detaylar...

13:56 -
İŞKUR işçi alımı: Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 3 bin 243 işçi alımı başvuru şartları belli oldu!

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 278’i engelli, 146’sı eski hükümlü olmak üzere toplam 3 bin 243 sürekli işçinin alımının gerçekleştirileceğini açıklamasının ardından Gençlik ve Spor Bakanlığına 3 bin 243 “sürekli işçi” alımına ilişkin ilan bugün Resmi Gazete’de yayımlandı. Çeşitli branşlarda alınacak işçiler başvurularını İŞKUR’dan yapacalklar. Haberimizden İŞKUR – Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı başvurularına dair tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Bakan Kasapoğlu, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacak sürekli işçi alımı duyurusunun 11 Şubat Pazartesi günü 00:00 itibarıyla bakanlığın web sitesinden yapılacağını bildirdi.

İŞKUR İŞÇİ ALIMI İLAN DETAYLARI

ŞARTLAR NELER?

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 11.02.2019 ile 15.02.2019 tarihleri arasında online olarak yapılabilecek.

Bakanlık tarafından alınacak engelli ve eski hükümlüler temizli görevlisi olarak işe alınacaklar.Başvuru yapacakların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor.

İLGİLİ HABERGençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı başvuru şartlarıGençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı başvuru şartları
Son güncelleme: android-time 09:16 12.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more