Sözcü Plus Giriş

İstanbul’da bir taciz skandalı daha! Her detayı iğrenç anları kameraya kaydetti!

23 Nisan Çocuk Bayramı'nda İstanbul K.Çekmece'de cinsel istismara uğrayan 5 yaşındaki kız çocuğu, aynı bölgede yine evlerine girmeye çalışan sapığın tacizinden son anda kurtulan 7 yaşındaki çocuk... O sapıklar bu çocuklardan birini sokakta oynarken kaçırdı, diğerinin ise annesinin ekmek almaya gitmesini fırsat bilerek kapısına dayandı. Bu sapıklar her yerde... Metrobüste, yolda, markette... Avcılar'da metrobüste kendisini taciz eden adamı cep telefonuyla çekerek ifşa eden kadının ardından Sultangazi'de de bir kadın kendisini takip edip cinsel organını gösteren sapığı cep telefonu kamerasıyla kaydedip şikayetçi oldu. Peki insanlar hangi ara bu kadar kirlendi, sokaklar güvensiz oldu? Çocuklarımızın güvenliğini sağlayamadığımız, kadınların hep korkuyla yürüdüğü bir kent haline geldi?

11:27 -

Olay, dün sabah 08.00 sıralarında Yunus Emre Mahallesi’nde meydana geldi. Özel bir diş kliniğinde çalışan G.Y., (23) işe gitmek için evden çıktı. Yolda yürürken bir kişinin kendisine cinsel organını gösterdiğini gören G.Y., hızlı adımlarla yürümeye başladı. Cinsel organını gösteren kişi ise genç kadını takip etmeye başladı. Çantasından cep telefonunu çıkaran genç kadın bir yandan hızlı adımlarla yürürken, bir yandan da kendisini taciz eden kişiyi kameraya kaydetti.

Yaşadığı olayın şokunu atlatan G.Y., polis merkezine giderek tacizciden şikayetçi oldu. Tacizi görüntüleyen G.Y.,”Sabah saatlerinde işime giderken yolda yürürken cinsel organını çıkarmış bir adamla karşılaştım. Ben hızlandıkça arkamdan geldi. Bağıramadım. Etrafıma baktım hiçbir insan yoktu. Küçük bir çocuk vardı sadece etrafta. Bağırsam, ‘ya üzerime saldırırsa, bıçağı varsa’ diye düşündüm. Video çekmeye karar verdim. Sonrası yapılır diye düşündüm. Videoya çektim, fotoğraflarını çektim. Şimdi de karakola gelip şikayette bulundum. O an yaşadığım korku devam ediyor. Korkuyorum şu anda” dedi.

Polis, genç kadının görüntülediği tacizciyi arıyor

Son güncelleme: 09:14 30.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more