Sözcü Plus Giriş

İstanbulluları korkutan deprem! Sakarya’da deprem oldu: İşte son depremler…

Sakarya'da 4,6 büyüklüğünde meydana gelen deprem İstanbul'da da hissedilince büyük panik yarattı. Kandilli Rasathanesi ve AFAD resmi internet sitelerinde en son meydana gelen depremler ile ilgili bilgileri paylaşıyor.

18:38 -
İstanbulluları korkutan deprem! Sakarya’da deprem oldu: İşte son depremler…

Sakarya’nın Hendek ilçesinde 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 16.08’de Hendek’te 4,6 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.Sarsıntının yerin 7 kilometre derinliğinde meydana geldiği belirlendi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Deprem hayatımızın bir gerçeği haline gelmiş durumda. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde yaşanan depremlerle birlikte vatandaşlar son depremleri araştırıyor. Yurdun farklı noktalarında gün içinde birçok deprem gerçekleşiyor ancak bunların büyük çoğunluğu hissedilmiyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more