Sözcü Plus Giriş

İYİ Parti Türkeli İlçe Başkanı Özçelik istifa etti!

İYİ Parti Türkeli İlçe Başkanı Ayhan Özçelik, partisinden istifa etti. Özçelik yaptığı açıklamada, "Siyaset gönüllere girebilmektir. Halka rağmen siyaset yapılmaz. İlçe başkanı olarak İYİ Parti'den istifa ettiğimi kamuoyuyla paylaşmak isterim" dedi.

17:46 -
İYİ Parti Türkeli İlçe Başkanı Özçelik istifa etti!

Sinop Türkeli İlçe Başkanı Ayhan Özçelik, gazetecilere yaptığı açıklamada, büyük umutlarla kurulan İYİ Parti’nin, Türkeli ilçesinde karşılık bulamadığını söyledi.

İLGİLİ HABERİzmir'de İYİ Parti'den toplu istifaİzmir'de İYİ Parti'den toplu istifa

İYİ Parti’nin mevcut partilere alternatif merkez bir parti olarak kurulduğunu anlatan Özçelik, “Farklı siyasi partilerde görev yapmış arkadaşlarımızla ilçemizde İYİ Parti teşkilatını kurduk. Genel Merkez nezdinde alınan kararların ve atılan adımların ne yazık ki tabanda karşılık bulmadığı her kesim tarafından görülmüştür. Siyaset gönüllere girebilmektir. Halka rağmen siyaset yapılmaz. Bize düşen, 20 sene bu millete hizmet etmiş ve insanların gönlüne girebilmiş bir adayın etrafında toplanarak ilçeyi sahipsiz bırakmamaktır. Bugün itibarıyla ilçe başkanı olarak İYİ Parti’den istifa ettiğimi kamuoyuyla paylaşmak isterim” dedi. AA

Son güncelleme: 17:47 08.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more