Sözcü Plus Giriş

İzmir’de yürekleri burkan yardım çağrısı: Çok mağdur durumdayım

İzmir’de kağıt toplayarak geçimini sağlayan 60 yaşındaki Veli Oruç, yaklaşık 4 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu çalışamaz hale geldi. Eşiyle birlikte tek gözlü evde yaşayan Oruç, yardım çağrısında bulundu.

00:34 -

Konak ilçesinde, eşi İnci Oruç ile birlikte tez göz odalı bir evde yaşayan Veli Oruç (60), 2015 yılında kağıt topladığı sırada TIR sürücüsü çarpıp kaçtı.

YARDIM ÇAĞRISINDA BULUNDU

Kaza sonrası hemen ambulansla hastaneye kaldırılan Oruç'a bir müddet tedavi gördü ve ardından yüzde 41 engelli raporu verildi. Rahatsızlığı nedeniyle çalışamadığını ifade eden talihsiz adam, yardım istediğini ifade etti.

İLGİLİ HABERKahreden olay! Çalıştığı inşaatta intihar ettiKahreden olay! Çalıştığı inşaatta intihar etti

Fotoğraf: İHA

“ÇOK MAĞDUR DURUMDAYIM”

Kazaya kadar hurda toplayarak geçimini sürdürdüğünü belirten Veli Oruç, kazadan sonra çalışamadığını söyledi. Oruç, “Yeşilyurt yol kavşağında çöpün yanında dururken Üçkuyular tarafından bana doğru gelen TIR çarptı. Bana vuracağı aklıma bile gelmemişti. Vurup kaçtı, lambalarda bile durmadı. Eski patronumun oğlu gelip beni ambulansla hastaneye kaldırmış. Şu an belimde yırtık var, omzumu da başımdan yukarı kaldıramıyorum. Çok mağdur durumdayım” dedi.

Fotoğraf: İHA

Talihsiz adamın eşi İnci Oruç da daha güzel bir evde yaşamak istediklerini belirterek yardım çağrısında bulundu. İHA

Son güncelleme: 00:52 24.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more