Sözcü Plus Giriş

JTI CEO’su havuzda fenalaşarak hayatını kaybetti

İstanbul’da Japan Tobacco International'ın (JTI) Türkiye CEO’su Karim Raydan, bir otelin havuzunda rahatsızlandı. Bir otel müşterisi durumu fark ederek yardıma koştu. Kenara çıkartılan 51 yaşındaki CEO’ya ilk müdahaleyi oteldeki doktor yaptı. Ancak tüm çabalara rağmen 2 çocuk babası Raydan yaşamını yitirdi.

Habip ATAM
19:14 -
JTI CEO’su havuzda fenalaşarak hayatını kaybetti

Ülkemizdeki en büyük sigara firmalarından olan JTI'nın CEO'su Karim Raydan, sabah saatlerinde ailesiyle kaldığı Eyüpsultan Göktürk Atlıspor Caddesi'ndeki bir otelde sabah 09.00 sıralarında SPA'dan çıkarak havuza girdi. Suda kısa süre yüzen Raydan'ın fenalaştığını gören bir kişi 2 çocuk babası olan CEO'ya yardım etmek istedi. Karim Raydan'ın nefes alması için başını suyun üzerinde tutmaya çalışan otel müşterisi, görevlilerden yardım istedi. Raydan, yardımına koşanlar tarafından sudan çıkarıldı. Sağlık ekiplerine haber verilirken, otelde müşteri olan bir doktordan da yardım istendi.

İlk müdahaleyi yapan doktor, Raydan'ın kendisine “Yüksek tansiyon hastasıyım' dediği öğrenildi. Müdahalenin ardından Karim Raydan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ancak JTI'nin Kasım 2015'ten beri Türkiye CEO'su olan Raydan, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Son güncelleme: android-time 23:15 02.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more