Sözcü Plus Giriş
GALERİ Resimli Regaip Kandili mesajları: 2019 kandil mesajları kısa, öz ve anlamlı 7 Mart 2019 10:23
1 Regaip kandilinde çeşitli ibadetler ve dualar edebilirsiniz. Haberimizde sizler için derlediğimiz kandil mesajları ile sevdikleriniz, yakınlarınız, çalışma arkadaşlarınız, akrabalarınız ile Regaip kandilinin anlam ve önemini, sizin için hissettirdiklerini, yakınlarınız için dualarınızı paylaşabilirsiniz. Müslümanlar Facebook, SMS Whatsapp ile sevdiklerinin Regaip Kandili’ni kutlamak ve dualarını almak için en çok paylaşılan, kısa ve resimli Regaip Kandili mesajlarını arıyor.
2 Yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın bütün müminleri bağışlaması dileğiyle. Regaib geceniz mübarek olsun.
3 Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaip kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..
4 Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!
5 Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun.
6 Alllah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip kandiliniz mübarek olsun.
7 Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
8 Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip kandiliniz mübarek olsun.
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more