Sözcü Plus Giriş

Kemal Çebi kimdir? CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Kemal Çebi nereli?

Kemal Çebi, CHP Küçükçekmece Beledie Başkan Adayı olarak gösterildi. Geçmişte Küçükçekmece CHP ilçe Başkanlığı görevi de yapmış olan Kemal Çebi, 31 Mart seçimlerinde Küçükçekmece Belediye Başkanı seçilmek için yarışacak. Peki, CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Kemal Çebi kimdir? Nereli?

18:47 -
Kemal Çebi kimdir? CHP Küçükçekmece Belediye Başkan Adayı Kemal Çebi nereli?

31 Mart Yerel Seçimlerine kısa bir süre kala belediye başkan adayları belli olmaya devam ediyor. CHP İstanbul Belediye Başkan Adaylarından bazılarının açıklandığı listede Kemal Çebi Küçükçekmece Belediye Başkan adayı olarak yer aldı. Peki Kemal Çebi kimdir, aslen nereli soruları merak ediliyor.

CHP KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KEMAL ÇEBİ KİMDİR?

1956 yılında Trabzon'da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisat Bilimleri Fakültesini 1982 yılında bitirdi. Evli ve iki çocuk babası olan Kemal ÇEBİ 47 yıldır Küçükçekmece'de yaşamaktadır.

SHP ve CHP de 9 yıl ilçe yöneticiliği, dört dönem Küçükçekmece CHP ilçe Başkanlığı yaptı. 15 Temmuz 2013 tarihinde İlçe Başkanlığından ayrılarak Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Eğilim Yoklamasında sandıktan birinci çıktı aday yapılmadı.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more