Kılıçdaroğlu: İsteriz ki bu ülkede hepimiz huzur içinde yaşayalım

İftar programında konuşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Bugün yüreğimizi yakan olay oldu. 2 şehidimiz var. Hepimizin başı sağolsun. Milletimizin başı sağolsun. Biz isteriz ki bu ülkede hepimiz huzur içerisinde yaşayalım" dedi.

Yenimahalle Belediyesi tarafından Batıkent Meydanı'nda düzenlenen iftar programına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kılıçdaroğlu: AK Partili kardeşlerim siz bunu doğru buluyor musunuz Allah aşkına! İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu: AK Partili kardeşlerim siz bunu doğru buluyor musunuz Allah aşkına!

ŞEHİT AÇIKLAMASI

İftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Ramazan ayındayız, güzel bir aydayız. Barışın, huzurun olması gereken bir aydayız. Bir arada beraber yaşamak istiyoruz. Şanlı bayrağımızın altında yaşamak istiyoruz. Hiç kimsenin burnu kanamasın istiyoruz. Bugün yüreğimizi yakan olay oldu. 2 şehidimiz var. Hepimizin başı sağolsun. Milletimizin başı sağolsun. Biz isteriz ki bu ülkede hepimiz huzur içerisinde yaşayalım” dedi.