Sözcü Plus Giriş

Kılıçdaroğlu: Suriye ve Hakkari’den gelen acı haberlerle yüreğimiz yandı 

Suriye ve Kuzey Irak'tan art arda gelen şehit haberleriyle ilgili açıklama yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "YPG/PKK'lı teröristlerin alçakça saldırıları sonucu şehit olan askerlerimize Allah´tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.

19:25 -
Kılıçdaroğlu: Suriye ve Hakkari’den gelen acı haberlerle yüreğimiz yandı 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Suriye ve Kuzey Irak’ta 4 askerimizin şehit olmasıyla ilgili Kılıçdaroğlu, “Suriye ve Hakkari´den gelen acı haberlerle yüreğimiz yandı. YPG/PKK’lı teröristlerin alçakça saldırıları sonucu şehit olan askerlerimize Allah´tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERSuriye'de çatışma: Bir yüzbaşı şehit, bir binbaşı yaralı | Son dakikaSuriye'de çatışma: Bir yüzbaşı şehit, bir binbaşı yaralı | Son dakika İLGİLİ HABERSon dakika... MSB duyurdu! 3 şehidimiz varSon dakika... MSB duyurdu! 3 şehidimiz var

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more