Sözcü Plus Giriş

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a jet yanıt: Daha kiminle görüşülsün…

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan , “Şehit cezazesine giderken dikkat etmemiz gerekiyor. Şehit cenazesine giderken ben de ‘gidişim rahatsız eder mi diye?’ soruyorum." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a jet yanıt: "Şehit cenazesine giderken herkesle görüşüldü. Aileyle, muhtarla görüşüldü. Daha kiminle görüşülsün arkadaşlar?"

16:03 -
Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a jet yanıt: Daha kiminle görüşülsün…

TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanı Şentop başkanlığında TBMM’nin açılışının 99. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel gündemle toplandı. Oturumda konuşan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıya değinerek, “Şehit cenazesine giderken dikkat etmemiz gerekiyor. Şehit cenazesine giderken ben de ‘gidişim rahatsız eder mi diye?' soruyorum. Burada bir gaz sıkışması var. Bunları istismara dönüştürmemize gerek yok.” dedi. Erdoğan’ın bu dözlerine yanıt veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Şehit cenazesine giderken herkesle görüşüldü. Aileyle, muhtarla görüşüldü. Daha kiminle görüşülsün arkadaşlar?” diye konuştu.

İLGİLİ HABERErdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na saldırı yorumu: Gaz sıkışması var düşünmek lazımErdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na saldırı yorumu: Gaz sıkışması var düşünmek lazım
Son güncelleme: 10:39 25.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more