Kılıçdaroğlu’na küfür ahlaksızın ilk vukuatı değilmiş

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun mezhebi ve annesine yönelik küfürleriyle gündeme gelen Doktor Mahmut Arslan'ın ilk vukuatı bu değilmiş. Arslan daha önce de İYİ Parti lideri Meral Akşener'e sosyal medya hesabından hakaret etmiş.

Kılıçdaroğlu’na küfür ahlaksızın ilk vukuatı değilmiş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yumruklu saldırının ardından Trabzon'da Medikal Park Hastanesi’nde görev yapan Doktor Mahmut Arslan, Kılıçdaroğlu'nun mezhebi ve 88 yaşında vefat eden annesi Yemuş Kılıçdaroğlu hakkında çok çirkin paylaşımda bulunmuştu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik de ağır ifadeler içeren paylaşımlar yapan Arslan, CHP’nin suç duyurusu üzerine çark ederek ‘Saldırıyı kınıyorum' demişti.  Kılıçdaroğlu’na yönelik paylaşımları ve hakkında yapılan suç duyurusu Sözcü tarafından duyurulan Aslan’ın, Medikal Park Hastanesi’ndeki işine son verilmişti.

Ancak Kılıçdaroğlu’na küfür, Doktor Aslan’ın ilk vukuatı değilmiş. Arslan daha önce de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sosyal medya hesabından hakaret etmiş. Akşener’in bir videosunu paylaşan Arslan videonun ileti bölümüne “senden bi b olmaz”  yazarak arkasına çok sayıda gülme emojisi eklemiş.

Kılıçdaroğlu'na hakaret eden doktor görevden alındı! İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'na hakaret eden doktor görevden alındı! Son dakika: Kılıçdaroğlu'nun annesine çirkin saldırı İlginizi Çekebilir Son dakika: Kılıçdaroğlu'nun annesine çirkin saldırı